Lekarz stomatolog – Patrycja Radomska-Tomaszewska

Więcej o Dentico...

Witam w moim gabinecie.

Od 2006 roku pracuję w zawodzie stomatologa. Moją pasją i ulubioną dziedziną jest stomatologia estetyczna. Nic tak mnie nie cieszy jak poprawienie innym uśmiechu 🙂

Zawsze staram się aby moje usługi były na najwyższym poziomie. Dotychczas szkoliłam się i dużo inwestowałam w wiedzę aby sprostać wymaganiom wszystkich pacjentów. Od czasu kiedy otworzyłam własny gabinet staram się by wiedza była poparta najnowszą technologią która pozwala wykorzystać w pełni dotychczas zdobytą wiedzę. W dzisiejszych czasach sprzęt stomatologiczny otwiera wiele możliwości oraz pozwala zmienić nastawienie pacjenta do leczenia (wyzbyć się strachu).

Do znieczuleń używamy systemu Wand czyli sterowany komputerowo, ekspercki system do bezbolesnego podawania wszystkich znieczuleń miejscowych w stomatologii. Dla pacjenta mają mniej skutków ubocznych, bardziej komfortowe i najczęściej bezbolesne oraz mniej stresujące.

Do wielu zabiegów używamy najnowszego Lasera firmy Lasotronix, który wprowadza stomatologię w nową epokę. Zabiegi są szybsze mniej bolesne oraz bardziej precyzyjne. Szeroki zakres zastosowań pozwala wykorzystywać go między innymi do medycyny estetycznej, wybielanie zębów ale również usuwania zmarszczek.

Najnowsza piaskarka EMS jest pierwszym na świecie urządzeniem do profilaktyki poddziąsłowej. Piaskarka AIR-FLOW Master łączy w sobie dwie piaskarki, stanowiąc idealne rozwiązanie zarówno do profilaktyki naddziąsłowej, przydziąsłowej jak i poddziąsłowej.

Nasza wizja Dentico

Dokładamy wszelkich środków aby nasze usługi były wykonywane profesjonalnie i z najwyższym zaangażowaniem personelu Dentico.

  • Ciągłe pozyskiwanie wiedzy i poprawa jakości usług
  • Leczenie przy wsparciu najnowszych rozwiązań technologicznych
  • Zaangażowanie w pomoc i pasja wobec wykonywanych zadań