specjalizacja dentico

Dostarczamy kompleksową obsługę i najwyższej klasy wsparcie technologiczne.

Chirurgia

Głównym celem chirurgii stomatologicznej jest przede wszystkim usunięcie zębów, których nie można poddać leczeniu zachowawczemu. Zabiegi chirurgiczne w naszym gabinecie wykonuje lekarz specjalista.

Periodontologia

Periodontologia jest dziedziną stomatologii zajmującą się diagnozowaniem i leczeniem chorób przyzębia. W skład periodeotologii wchodzą takie choroby i schorzenia jak: rozchwianie zębów, krwawienie z dziąseł, odsłonięcie szyjki zębowej, kamień nazębny, a także parodontoza.

Protetyka

Protetyka pozwala na odtwarzanie braków w uzębieniu, złamanych zębów, zmianę kształtu i ustawiania zębów, zmianę trwałych przebarwień np.: po leczeniu antybiotykami, zamykanie dużych przerw między zębami. Pozwala na odtworzenie funkcji prawidłowego żucia pokarmów i mowy oraz poprawę rysów twarzy. 

Zachowawcza

W ramach stomatologii zachowawczej nasz gabinet zajmuje się wykrywaniem, zapobieganiem i leczeniem próchnicy, leczeniem endodontycznym , stomatologią estetyczną oraz leczeniem ubytków u najmłodszych Pacjentów. Do tego celu używamy najnowszych metod leczenia wspierając się najnowocześniejszymi urządzeniami diagnostyczno-medycznymi dostępnymi na rynku.

Znieczulenie komputerowe

Nie możemy Ci obiecać, że leczenie stomatologiczne będzie wyglądać jak relaks w SPA. Ale zapewniamy, że może być bardzo komfortowa, łagodna i bezbolesna. Taka, że możesz ją wręcz przespać

Leczenie Laserowe

 ZALETY LECZENIA LASEREM SMARTm PRO Szybsze gojenie stanów zapalnych Bezkrwawa chirurgia bez szycia Precyzyjne zabiegi Skuteczne leczenie bólu Bezstresowe leczenie próchnicy Wybielanie bez nadwrażliwości Medycyna estetyczna